obrazek eCommerce eSpresso

eCommerce eSpresso #4

Co oznaczają zmiany popytu na produkty dla SEO? Jak rzeczywistość rozszerzona może napędzać rozwój e-commerce? To i wiele więcej w 4 wpisie eCommerce eSpresso.

Jak przeprowadzić testy A / B

Tym razem zaczniemy od testów A/B. Philippe Aimé stworzył poradnik o przeprowadzaniu testów A/B dla początkujących. Jest to artykuł, który wyczerpuję ten temat na poziomie podstawowym.

Kupuj bezpiecznie i łatwo w sklepach w Twojej społeczności

Google zaobserwowało wzrost wyszukiwań haseł związanymi z bezpiecznymi oraz pobliskimi zakupami. Dlatego wprowadzili 3 nowe usprawnienie w swojej wyszukiwarce.

Co oznaczają zmiany popytu na produkty dla SEO

Koronawirus spowodował zmiany popytu na większości produktów. Sabrina Bomberger na blogu Moza przedstawia ciekawe wskazówki dla sklepów internetowych podczas pandemii.

10 podstawowych aplikacji zwiększających wydajność dla przedsiębiorców i właścicieli firm

Richard Lazazzera – założyciel jednego z najpopularniejszych blogów eCommerce – A Better Lemonade Stand przedstawia 10 przydatnych aplikacji dla przedsiębiorców. Znajdziesz w nim między innymi narzędzia do wyszukiwania trendujących produków oraz do optymalizacji obrazów.

Co to jest testowanie eCommerce? Dlaczego i jak to robić?

Powracamy do tematu testowania. Astha Khandelwal przedstawi Tobie kluczowe kwestie związane z testowaniem. Zobaczysz między innymi stronę Very Group, któwa w oparciu o dane geograficzne i demograficzne użytkownika wyświetla spersonalizowane strony główne każdemu z odwiedzających.

Jak rzeczywistość rozszerzona może napędzać rozwój e-commerce

Według informacji w artykule – Średnia konwersja mobilna bez AR to około 3,5%. W przypadku AR wzrasta do 11%. Może warto ją zastosować w swoim eCommerce?

Kompletny przewodnik po szkoleniach dla obsługi klienta i wsparcia

Mniej więcej trzech na czterech klientów postrzega swoje interakcje z obsługą klienta jako ważniejsze niż marketing czy sprzedaż. Dlatego tak ważne jest to aby obsługa klienta w naszym sklepie internetowym była na najwyższym poziomie.